Bordslampa Frankrike

644423

BORDSLAMPA, Frankrike, 18/1900-tal, empirestil, sk bouilottelampa, förgylld och patinerad brons, skärm i grönlackerad plåt, höjd inkl skärm ca 73 cm

Skärm med bucklor

Belysning, Bordslampor, Diverse

Bordslampa Frankrike

Budhistorik (6 bud)
4899232
4896972
4886689
4886629
4884024

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.