Bordslampor Frankrike

644416

BORDSLAMPOR, Frankrike, 1800-talets slut, förgylld brons, total höjd inkl skärm ca 50 cm

Belysning, Bordslampor, Diverse

Kundcenter

Bordslampor Frankrike

Budhistorik (34 bud)
4900014
15 000
4900183
14 500
4900014
14 000
4900181
13 500
4900014
13 000

Slutpris SEK:
15 000
1 431 EUR, 1 610 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.