vitrinskåp

644402

VITRINSKÅP, 1900-talets slut, beslag samt spröjs i mässing, höjd ca 156, 87x40 cm

Smärre slitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 9

vitrinskåp

Budhistorik

2019-05-16 kl 14:44
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.