Fåtöljer ett par 1900-talets mitt

644397

FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets mitt, ullklädsel med ben i bok, djuphäftad rygg, senare omklädd, sitthöjd ca 38 cm

Klädsel med slitage, ben med märken

Möbler, Fåtöljer

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (1 bud)

4898169
2019-05-15 15:59:45

2019-05-16 kl 12:32
Slutpris SEK:
29 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.