Grange matsalsbord

644374

GRANGE, matbord, fanerat med alrot, 1900-talets slut, med iläggsskivor (44 cm), höjd ca 76, diameter 114 cm

Slitage

Möbler, Matsalsmöbler

Rum 3

Grange matsalsbord

Budhistorik (16 bud)
4899888
4883607
4883607
950
4899398
900
4883607
850

Slutpris SEK:
105 EUR, 118 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.