Stig Jonzon Oljemålning

644335

STIG JONZON (1913-1987): "af Chapman förtöjd vid Skeppsholmen 1937"", signerad Stig Jonzon, olja på pannå, ca 73x92 cm, a tergo märkt J 54

Rum 4

Stig Jonzon Oljemålning

Budhistorik (6 bud)
4900143
3 400
4900136
3 200
4886217
4886216
2 400
4883319

Slutpris SEK:
3 400
334 EUR, 371 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.