Väggfontän mellaneuropa

644322

VÄGGFONTÄN, fajans, troligen Frankrike, barocktyp, 1800-tal eller äldre, höjd 50 cm

Skador, del saknas

Keramik/Porslin, Övrigt porslin och keramik

Rum 7, Hylla 6

Väggfontän mellaneuropa

Budhistorik (2 bud)

4899956
900
4899691

Slutpris SEK:
900
88 EUR, 98 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.