Skrivbord

644293

SKRIVBORD, 1900-talets första hälft, fanerat jakaranda, höjd ca 72, 185x95 cm, cites intyg medföljer

Slitage, repor

Möbler, Kontorsmöbler

Rum 13

Skrivbord

Budhistorik (19 bud)
4900413
5 800
4900410
5 600
4900409
5 400
4900404
5 200
4900400
5 000

Slutpris SEK:
5 800
569 EUR, 632 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.