Chokladkopp silver

644285

CHOKLADKOPP på fat, silver, rokokostil, Martial Fray (1849-1861) Paris, Frankrike, invändigt förgylld
höjd 12 cm, vikt 300 g

Slitage.

Silver

Chokladkopp silver

Budhistorik (17 bud)
4900246
2 600
4898515
2 400
4895374
4895324
4895373

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.