Skåp 2-delat 1800-tal

644279

SKÅP, 1800-tal, 2-delat, senare bemålning, överdel med invändigt hyllplan och skedhylla, höjd ca 198, 124 x 51 cm

Slitage, nyckel till underdel fast i låset

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Makadamgatan 11, Helsingborg

Skåp 2-delat 1800-tal

Budhistorik (32 bud)
4900316
11 000
4900314
10 500
4900313
10 000
4900307
9 800
4900293
9 600

Slutpris SEK:
11 000
1 080 EUR, 1 199 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.