Planteringskärl saltglaserat

644264

PLANTERINGSKÄRL, 1900-talets senare del, saltglaserat, höjd ca 40, 101 x 34 cm

Bruksslitage samt avslag

Diverse, Trädgård, Keramik/Porslin

Makadamgatan 11, Helsingborg

Planteringskärl saltglaserat

Budhistorik (4 bud)

4899958
1 700
4897091
1 600
4892807
1 300
4883011

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.