Johan Gustaf von Holst oljemålning

644249

JOHAN GUSTAF von HOLST (1841-1917): Nyfiken räv, signerad och daterad J. v. Holst 1881, olja på duk, bildmått ca 35x27 cm

Konst, Äldre måleri

Budhistorik (35 bud)
4901094
44 000
4901199
42 000
4901094
37 000
4901190
36 000
4901094
33 000

Slutpris SEK:
44 000
4 198 EUR, 4 721 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.