Spelbord

644237

SPELBORD, orientaliskt, 1900-talets början, fanerat med mahogny samt inläggninar i präelmor och svärtat trä, höjd ca

Slitage, fanerbortfall

Möbler, Övriga möbler

Rum 21

Spelbord

Budhistorik (13 bud)
4899257
850
4898720
4898373
750
4898719
750
4898373
700

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.