Urnor ett par saltglaserade

644228

URNOR, 1 par, 1900-talets senare del, saltglaserade, 40L, höjd ca 46, diameter 42 cm

Bruksslitage

Diverse, Keramik/Porslin

Makadamgatan 11, Helsingborg

Urnor ett par saltglaserade

Budhistorik (11 bud)
4899882
2 400
4899669
4899244
4899668
4899244
1 900

Slutpris SEK:
2 400
229 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.