Trädgårdsbord

644209

TRÄDGÅRDSBORD 1900-talets andra hälft, höjd ca 68 cm, diam ca 110 cm

slitage, benställning med sprickor, skruvar lösa vid montering

Diverse

Makadamgatan 11, Helsingborg

Trädgårdsbord

Budhistorik (2 bud)

4910686
4905741

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.