Rolf Fransson Voice bänk

644095

VOICE, bänk modell Arctic, i högblank vit lackerad mdf, formgivet av Rolf Fransson för Voice, Höjd ca 45, längd ca 240 cm, bredd ca 50 cm, delbar i 2 moduler samt topskiva

Bruksslitage, mindre repor och märken

Möbler, Övriga möbler

Makadamgatan 11, Helsingborg

Rolf Fransson Voice bänk

Budhistorik (20 bud)
4899619
5 200
4898285
5 000
4899618
5 000
4898285
4 600
4897731
4 400

Slutpris SEK:
5 200
502 EUR, 570 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.