Fåtöljer Ingrid design Bruno Mathsson

644070

BRUNO MATHSSON, "Ingrid", fåtöljer, 1 par, Dux, stomme i formböjd bok, djuphäftade plymåer med klädsel i brunt skinn, kallstämplade Bruno Mathsson Dux, sitthöjd ca 35 cm

Bruksslitage, stomme med mindre repor och märken, läder med patina

Möbler, Fåtöljer

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (8 bud)
4899804
3 400
4899510
3 200
4899802
3 200
4899510
4893732
2 600

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.