Byrå nyrokoko

643714

BYRÅ, 1800-talets slut, nyrokoko, 3 lådor, beslag i mässing, höjd ca 80, 103x50 cm, nyckel finns

Slitage, sprickor, brännmärke

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 20

Byrå nyrokoko

Budhistorik (22 bud)
4898891
4898890
4898713
1 900
4898713
1 800
4898888
1 700

Slutpris SEK:
210 EUR, 236 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.