Skål, Kina

643544

SKÅL, Kina, 1800-tal, porslin, dekor i underglasyr blått, höjd ca 9, diameter 20 cm

Smärre slitage

Orientaliskt, Porslin

Monter 10

Skål, Kina

Budhistorik (16 bud)
4899041
4893390
4898817
1 900
4893390
1 800
4898815
1 700

Slutpris SEK:
210 EUR, 236 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.