Omega Constellation damarmbandsur

642994

OMEGA, damur, Constellation, guld på stål, 1960-tal, automatisk, plexiglas, datum, läderband, diameter 24 mm, omegabox

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, nummergravyr på bakboett, saknar spänne, bruksslitage

Klockor/Ur, Fashion

Budhistorik (25 bud)
4915062
2 600
4914650
2 400
4915055
4914650
4914531
1 900

Slutpris SEK:
2 600
255 EUR, 283 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.