M Pyk Provence färglitografi

642904

MADELEINE PYK (född 1934): "I Ateljén" ur mappen bilder från Provence, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 64x49 cm

Oramad

Visas på begäran

M Pyk Provence färglitografi
Budhistorik (10 bud)
4932166
750
4930984
700
4930981
650
4930980
600
4930428
550

Slutpris SEK:
750
74 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.