Clips Chanel Lanvin brosch

641642

CHANEL, clips, 1 par, gulmetall, logomönstrade, originalask, stämplade Made in France,
LANVIN, brosch, gulmetall, svart emlajdekor, hängande kläpp, längd 9,5 cm

Emaljslitage

Guld/Smycken, Fashion

Clips Chanel Lanvin brosch

Budhistorik (13 bud)
4932501
4932331
4932331
850
4930239
4930239
700

Slutpris SEK:
108 EUR, 120 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.