Johan Thorenberg

638223

JOHAN THORENBERG (1889-1988): motiv från södra Italien, signerad samt daterad, olja på duk, ca 59x80 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Johan Thorenberg

Budhistorik (2 bud)

4855916
4844815

Slutpris SEK:
33 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.