Golvlampa Böhlmarks

637773

BÖHLMARKS, golvlampa, 1900-talets andra hälft, mässing, läderlindad stam, numermärkt 15600, höjd ca 149 cm

Slitage, märken, bucklor

Belysning, Golvlampor

Rum 7

Golvlampa Böhlmarks

Budhistorik (8 bud)
4847940
4848096
1 400
4847940
4848090
4847940
450

Slutpris SEK:
147 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.