Lena A Linderholm färglitografi

637745

LENA A LINDERHOLM (född 1947): Blomsterstillben, signerad Lena A Linderholm, 1/175, färglitografi, bladstorlek ca 59x87 cm, oramad

Budhistorik (10 bud)
4848152
750
4848061
700
4846833
650
4846679
600
4846521
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.