Marie Graesén oljemålning

637553

MARIE GRAESÉN (samtida): Komposition, signerad M Graesén, olja på duk, ca 60x68 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Marie Graesén oljemålning

Budhistorik (3 bud)

4847897
4847440
4847439

Slutpris SEK:
105 EUR, 118 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.