Ann-Charlotte Hjort

637514

ANN CHARLOTTE HJORT (samtida): Soppslev och skärvor, signerad, akvarell, ca 73x85 cm

Fack 24

Ann-Charlotte Hjort
Budhistorik (10 bud)
4847976
750
4847942
700
4847667
650
4847355
600
4847225
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.