Klaffbord Karl Johan

637489

KLAFFBORD, Karl Johan-stil, 1900-talets första hälft, fanerad med björk, låda i sargen, bronserade lejontassar och gördel på pelarfoten, höjd ca 72 samt 68x89 cm, klaffarna 2x23 cm

Bruksslitage, senare tillkomna lejontassar, renoverat och kompleterat

Möbler, Övriga möbler

Rum 6

Klaffbord Karl Johan

Budhistorik (1 bud)

4829589
2019-04-17 07:49:53

2019-04-24 kl 10:44
Slutpris SEK:
29 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.