Staffan Östlund oljemålning

637467

STAFFAN ÖSTLUND (1924-2007): Sommarlandskap, signerad Staffan, olja på duk, ca 81x100 cm

Rum 17

Staffan Östlund oljemålning

Budhistorik (6 bud)
4847532
550
4842469
500
4842461
450
4842465
4842461

Slutpris SEK:
550
52 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.