Gertrud Wieselgren oljemålning

637466

GERTRUD WIESELGREN, (född 1929): "Tranan", signerad samt daterad tergo 1981, olja på duk, ca 59x119 cm

Fack 11

Budhistorik (2 bud)

4848021
4847232

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.