Bokstöd 1900-talets första hälft

637325

BOKSTÖD, 1900-talets första hälft, grönpatinerad stenmassa, stående modell, höjd ca 26 cm

Smärre ytskador

Diverse

Monter 2

Budhistorik (21 bud)
4848005
1 400
4847780
1 300
4847748
4847465
4847461

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.