Johan Bladh

637039

JOHAN BLADH (1893-1976): motiv av slussen, Stockholm , signerad Johan Bladh -62, olja på duk, ca 61x50 cm

Fack 34

Johan Bladh

Budhistorik (11 bud)
4848129
750
4848105
700
4848086
650
4848077
600
4848084
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.