Tekno modellbilar

636955

TEKNO MODELLBILAR, 6 st, 1960-tal, bestående av 2 st Mercedes Benz 230 SL nr 929, Mercedes Benz SL cabriolet nr 928, Volkswagen 1200 nr 819,, Volvo Amazon nr 810, Monza Spyder nr 931, samtliga i fabriksförpackningar

929 kartongerna med smärre skador, obetydliga skador,

Leksaker, Diverse

Tekno modellbilar

Budhistorik (10 bud)
4840132
4 200
4831102
4832867
3 800
4831102
3 400
4830355
3 200

Slutpris SEK:
4 200
412 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.