Philip von Schantz färglitografi

636931

PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998), Björknäver, signerad och daterad -78 samt numrerad PT (provtryck), färglitografi ca 40x52 cm

Ej examinerad ur ram

Tavelvagn 1

Budhistorik (3 bud)

4847205
1 600
4845543
4833960

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.