Jacob de Heusch oljemåling

Föregående | Översikt | Nästa

636808

JACOB DE HEUSCH (1657-1701), tillskriven, Landskapscen med figurer, olja på duk, ca 69x113 cm
PROVENIENS: Alice Ehrenborg, Kråks Herrgård, Västergötland

Smärre ytskador

Konst, Äldre måleri

636808 - Jacob de Heusch oljemåling
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Jacob de Heusch oljemåling

Budhistorik (3 bud)

4822954
5 400
4816120
5 200
4815770
5 000

16 timmar 14 minuter kvar
Avslutas 2019-04-20
19:08   (20:08 )
AKTUELLT BUD SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:
40 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.