Jacob de Heusch oljemåling

636808

JACOB DE HEUSCH (1657-1701), tillskriven, Landskapscen med figurer, olja på duk, ca 69x113 cm
PROVENIENS: Alice Ehrenborg, Kråks Herrgård, Västergötland

Smärre ytskador

Konst, Äldre måleri

Jacob de Heusch oljemåling

Budhistorik (10 bud)
4839310
25 000
4839306
20 000
4839303
15 000
4839296
10 000
4838175
8 200

Slutpris SEK:
25 000
2 413 EUR, 2 740 USD
Utropspris SEK:
40 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.