Erland Cullberg oljemålning

636648

ERLAND CULLBERG (1931-2012): Figurkomposition, signerad E Cullberg, olja på duk, ca 92x82 cm

Fack 39

Erland Cullberg oljemålning

Budhistorik (32 bud)
4837109
5 200
4825750
5 000
4821028
4821027
3 800
4821026
3 600

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.