Lars Kleen oljemålning

636588

LARS KLEEN (född 1941): Komposition, signerad och daterad LK -63, olja på duk, ca 116x104 cm

Något vågig duk

Rum 9

Lars Kleen oljemålning

Budhistorik (58 bud)
4837170
12 000
4836966
11 500
4836920
11 000
4836965
10 500
4836920
10 000

Slutpris SEK:
12 000
1 208 EUR, 1 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.