Peter Dahl akvarell

Föregående | Översikt | Nästa

636464

PETER DAHL (född 1934): I samspråk, signerad Peter Dahl, akvarell, bildmått ca 67x45 cm

Rum 1

636464 - Peter Dahl akvarell
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Peter Dahl akvarell

Budhistorik (11 bud)
4836666
10 000
4835010
8 600
4834961
7 600
4834928
6 400
4834920
5 600

12 timmar 52 minuter kvar
Avslutas 2019-04-20
15:27   (16:27 )
AKTUELLT BUD SEK:
10 000
1 007 EUR, 1 144 USD
Utropspris SEK:
20 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.