Peter Dahl akvarell

636464

PETER DAHL (född 1934): I samspråk, signerad Peter Dahl, akvarell, bildmått ca 67x45 cm

Peter Dahl akvarell

Budhistorik (32 bud)
4838802
30 000
4838799
29 000
4838794
28 000
4838792
27 000
4838780
26 000

Slutpris SEK:
30 000
2 945 EUR, 3 270 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.