Ljuskrona

Föregående | Översikt | Nästa

636443

LJUSKRONA, 18/1900-tal, 16-armad, stomme i mässing, behängd med prismor, höjd ca 100, diameter ca 70 cm

Renoverad, kompletterad, lagningar, skador

Belysning, Ljuskronor

Rum 3

636443 - Ljuskrona
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Ljuskrona

Budhistorik (7 bud)
4835723
14 500
4828509
14 000
4828509
12 000
4826238
8 600
4822421
8 000

9 timmar 33 minuter kvar
Avslutas 2019-04-20
11:48   (12:48 )
AKTUELLT BUD SEK:
14 500
1 460 EUR, 1 659 USD
Utropspris SEK:
15 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.