Kandelabrar Frankrike

Föregående | Översikt | Nästa

636401

KANDELABRAR, 1 par, 1800-talets andra hälft, Frankrike, empirstil, 3-armade, för fyra ljus, delvis förgylld och polerad brons, kolonnformade skaft, avslut med tassfötter på trepassfot, höjd ca 60,5 cm

Förgyllning delvis med slitage, delvis med renoverade borrhål efter tidigare elektrifiering

Diverse, Belysning, Metall

Kundcenter

636401 - Kandelabrar Frankrike
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Kandelabrar Frankrike

Budhistorik (9 bud)
4836024
12 000
4825870
11 500
4817807
11 000
4817694
10 500
4816537
10 000

7 timmar 52 minuter kvar
Avslutas 2019-04-20
10:48   (11:48 )
AKTUELLT BUD SEK:
12 000
1 208 EUR, 1 373 USD
Utropspris SEK:
15 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.