Isaac Grünewald akvarell

636356

ISAAC GRÜNEWALD(1889-1946):Mannen på vidderna,
signerad Grünewald, akvarell, ca 37 x 34 cm

Isaac Grünewald akvarell
Budhistorik (15 bud)
4845681
20 000
4845694
19 500
4845681
18 000
4845693
17 500
4845681
16 000

Slutpris SEK:
20 000
1 930 EUR, 2 192 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.