Isaac Grünewald akvarell

Föregående | Översikt | Nästa

636356

ISAAC GRÜNEWALD(1889-1946):Mannen på vidderna,
signerad Grünewald, akvarell, ca 37 x 34 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

636356 - Isaac Grünewald akvarell
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Isaac Grünewald akvarell
Budhistorik (4 bud)

4837184
3 200
4826172
4826151
4826076

3 dagar kvar
Avslutas 2019-04-23
13:10   (14:10 )
AKTUELLT BUD SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
20 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.