Sekretär

Föregående | Översikt | Nästa

636332

SEKRETÄR, 1800-tal, mahogny, beslag i mässing, höjd ca 141, 124x57 cm

smärre slitage, smärre skador

Möbler, Skåp, byråer

Geijersgatan 14, Göteborg

636332 - Sekretär
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Sekretär

Budhistorik (24 bud)
4835865
4830819
4822943
1 900
4821936
1 800
4822941
1 800

7 timmar 57 minuter kvar
Avslutas 2019-04-20
11:12   (12:12 )
AKTUELLT BUD SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 774 kr.