Sekretär

636332

SEKRETÄR, 1800-tal, mahogny, beslag i mässing, höjd ca 141, 124x57 cm

smärre slitage, smärre skador

Möbler, Skåp, byråer

Geijersgatan 14, Göteborg

Sekretär

Budhistorik (32 bud)
4835865
5 000
4837782
4 800
4835865
3 800
4837781
3 600
4835865
3 400

Slutpris SEK:
5 000
483 EUR, 548 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 774 kr.