Nattduksbord 1900-talets första hälft

636303

NATTDUKSBORD, 1 par, med låda, höjd ca 75 cm, ca 50x40 cm

Smärre bruksslitage/ytrepor

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 4

Budhistorik (26 bud)
4836840
4825545
4836669
4825545
1 800
4834404
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.