Hans Wigert oljemålning

Föregående | Översikt | Nästa

636273

HANS WIGERT (1932-2015):man i skog, signerad och daterad Hans Wigert 1970-71, olja på duk, ca 73x92 cm

Utställd Gallerie Pierre

Geijersgatan 14, Göteborg

636273 - Hans Wigert oljemålning
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Hans Wigert oljemålning

Budhistorik (3 bud)

4826808
13 000
4823464
12 500
4822482
12 000

2 dagar kvar
Avslutas 2019-04-22
17:48   (18:48 )
AKTUELLT BUD SEK:
13 000
1 309 EUR, 1 487 USD
Utropspris SEK:
25 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.