Hans Wigert oljemålning

636273

HANS WIGERT (1932-2015):man i skog, signerad och daterad Hans Wigert 1970-71, olja på duk, ca 73x92 cm

Utställd Gallerie Pierre

Geijersgatan 14, Göteborg

Hans Wigert oljemålning

Budhistorik (7 bud)
4838358
20 000
4838355
17 500
4838351
17 000
4838347
13 500
4826808
13 000

Slutpris SEK:
20 000
1 930 EUR, 2 192 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.