Sven X:et Erixon gouache

636264

SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): fiskrensning, signerad Sven Erixon, daterad 1932, gouache, ca 61x49 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Sven X:et Erixon gouache
Budhistorik (6 bud)
4839025
16 500
4839023
16 000
4822476
15 500
4822430
4822341

Slutpris SEK:
16 500
1 620 EUR, 1 799 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.