Sven X:et Erixon gouache

Föregående | Översikt | Nästa

636264

SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): fiskrensning, signerad Sven Erixon, daterad 1932, gouache, ca 61x49 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

636264 - Sven X:et Erixon gouache
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Sven X:et Erixon gouache
Budhistorik (4 bud)

4822476
15 500
4822430
4822341
4822340

2 dagar kvar
Avslutas 2019-04-22
20:36   (21:36 )
AKTUELLT BUD SEK:
15 500
1 561 EUR, 1 773 USD
Utropspris SEK:
25 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.