Gideon Börje

Föregående | Översikt | Nästa

636260

GIDEON BÖRJE (1891-1965): "Landskap med buffelhjord, Anticoli", signerad, utförd 1923, olja på duk, ca 48x67 cm

Utställd: Riksförbundet för bildande konst

Geijersgatan 14, Göteborg

636260 - Gideon Börje
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Gideon Börje
Budhistorik (3 bud)

4829234
4822595
4822539

2 dagar kvar
Avslutas 2019-04-22
18:42   (19:42 )
AKTUELLT BUD SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:
15 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.