Staffan Hallström

636252

STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): "Leksaker", signerad, utförd 1955, olja på duk, 60x73 cm

Utställd Gummessons konsthandel

Geijersgatan 14, Göteborg

Staffan Hallström

Budhistorik (4 bud)

4842168
18 500
4838465
14 500
4824648
12 500
4823076
12 000

Slutpris SEK:
18 500
1 785 EUR, 2 028 USD
Utropspris SEK:
30 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.