Staffan Hallström

Föregående | Översikt | Nästa

636252

STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): "Leksaker", signerad, utförd 1955, olja på duk, 60x73 cm

Utställd Gummessons konsthandel

Geijersgatan 14, Göteborg

636252 - Staffan Hallström
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Staffan Hallström

Budhistorik (2 bud)

4824648
2019-04-15 17:07:32
12 500
4823076
2019-04-15 12:04:10
12 000

2 dagar kvar
Avslutas 2019-04-22
19:18   (20:18 )
AKTUELLT BUD SEK:
12 500
1 259 EUR, 1 430 USD
Utropspris SEK:
30 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.