Axel Nilsson

636223

AXEL NILSSON (1889-1991): Stilleben, signerad Axel Nilsson, olja på pannå, 42x37 cm

Utförd 29/1 -39

Geijersgatan 14, Göteborg

Axel Nilsson

Budhistorik (8 bud)
4831006
15 000
4828114
8 800
4828113
8 600
4825364
7 000
4825363
6 200

Slutpris SEK:
15 000
1 473 EUR, 1 635 USD
Utropspris SEK:
22 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.