Axel Nilsson

Föregående | Översikt | Nästa

636223

AXEL NILSSON (1889-1991): Stilleben, signerad Axel Nilsson, olja på pannå, 42x37 cm

Utförd 29/1 -39

Geijersgatan 14, Göteborg

636223 - Axel Nilsson
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Axel Nilsson

Budhistorik (8 bud)
4831006
15 000
4828114
8 800
4828113
8 600
4825364
7 000
4825363
6 200

2 dagar kvar
Avslutas 2019-04-22
20:22   (21:22 )
AKTUELLT BUD SEK:
15 000
1 511 EUR, 1 716 USD
Utropspris SEK:
22 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.