Torsten Renqvist

636201

TORSTEN RENQVIST (1924-2007): abstrakt komposition, signerad och daterad T.R -59. olja på duk, 46x57 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Torsten Renqvist

Budhistorik (7 bud)
4844155
15 000
4844152
13 000
4840727
12 500
4822477
12 000
4822416
6 400

Slutpris SEK:
15 000
1 448 EUR, 1 644 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.