Torsten Renqvist

Föregående | Översikt | Nästa

636201

TORSTEN RENQVIST (1924-2007): abstrakt komposition, signerad och daterad T.R -59. olja på duk, 46x57 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

636201 - Torsten Renqvist
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Torsten Renqvist

Budhistorik (4 bud)

4822477
12 000
4822416
6 400
4822413
4 800
4822411
3 400

2 dagar kvar
Avslutas 2019-04-22
20:08   (21:08 )
AKTUELLT BUD SEK:
12 000
1 208 EUR, 1 373 USD
Utropspris SEK:
20 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.