bägare silver S:t Petersburg 1820-tal

636167

BÄGARE, silver, Carl Bojanowski, S:t Petersburg 1820-tal, närmast cylindrisk, delvis förgylld, höjd 7 cm, vikt 127g

Smärre märken

Silver

Monter 30

Budhistorik (8 bud)
4848047
3 800
4847872
3 600
4831392
3 400
4831392
3 200
4829901

Slutpris SEK:
3 800
367 EUR, 416 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.